O nás

Odborná komise pro lití pod tlakem (OK 06) spadá pod Českou slévárenskou společnost, z.s. jako jeden z jejích orgánů. Zaštiťuje oblast technologií lití pod tlakem – zejména tlakové lití slitin hliníku na strojích se studenou komorou, ale i tlakové lití zinku a další metody, které do oblasti tlakového lití patří. Zaštiťuje i Podskupinu pro nízkotlaké lití. Cílem OK 06 je sdružovat odbornou veřejnost, zprostředkovávat informace o dění v oboru a zvyšovat povědomí a odbornou úroveň všech zúčastněných. Hlavní náplní OK 06 je organizovat zasedání, semináře, workshopy a školení ke sdílení informací a zkušeností. Zasedání odborné komise (OK 06) se konají jednou až dvakrát ročně a tradičně začínají společenským večerem a druhý den pokračují svojí odbornou částí, která bývá doplněna exkurzí.

Předseda OK 06

Členové organizačního týmu

Koordinátor pro Podskupinu pro nízkotlaké lití

 


Jak se stát členem ČSS, z.s. a členem OK 06?

Máte zájem získat slevu na vložném na akce pořádané OK 06 a další výhody? Rádi byste získali slevu na vložném i na další akce pořádané ČSS? Není nic jednoduššího, než vyplnit přihlášku člena České slévárenské společnosti, z.s., a do poznámky napsat „chci být zároveň členem OK 06“ nebo se k členství do odborné komise (po podání přihlášky do ČSS) přihlásit přímo předsedovi.

Jak získat reklamu na stránkách?

Máte-li zájem o reklamu na stránkách OK 06, navštivte prosím záložku „Pro inzerenty“ nebo kontaktujte referenta a dohodnete se na detailech.

Jak se stát hostitelem zasedání?

Máte zájem o záštitu nad některým z nadcházejících zasedání? Kontaktujte předsedu OK 06 a domluvíte se. Přehled plánovaných zasedání je zde.

Jak se stát aktivním přednášejícím na zasedání?

Našli jste v seznamu nadcházejících zasedání téma, se kterým máte zkušenosti a mohli byste se o ně podělit? O to nám jde: sdílet zkušenosti z praxe! Kontaktujte předsedu OK 06  a dohodnete se na detailech.